Jak se vypořádat s ucpanou kazetou pro vape 😣

Něco málo na začátek

Pokud již nějakou dobu patříte mezi uživatele HHC, pravděpodobně jste se setkali s jedním z nejčastějších problémů, který vás jakožto uživatele HHC může potkat - Ucpaná cartridge. Proto jsme se rozhodli sepsat pro vás kratší článek o prevenci a případném řešení tohoto problému.

Na co si dát pozor?

V dnešní době to může znít velmi zvláštně, případně téměř nepravděpodobně. Ale jednou z nejčastějších příčin ucpání může být teplota, ať už příliš nízka, či přílis vysoká. Buď se kvůli takovýmto teplotám olej bude kondezovat příliš rychle, nebo olej zatuhne. Proto vám silně doporučujeme se vyhnout prostředím, kde jsou abnormálně vysoké, či nízké teploty - např. paulobová deska auta.

Nesprávné inhalování

Ačkoliv si to mnoho uživatelů (především mladších) neuvědomují, i příliš dlouhá inhalace může zařízení poškodit. Funkčnost a životnost zařízení se odvijí od síly inhalace, ať chcete nebo ne, problémy tohoto typu se dříve či později objeví. Naše cartridge nejlépe fungují při lehkém až středním potahem, v tento moment dochází k nejlepší cirkulaci vzduchu a tudíž nejlepší funkčnosti. I přesto, že se vám může zdát lákavé natahovat co vám to plíce dovolí, tak to silně nedoporučujeme.

Prasklá cartridge?

Jedním z nejobávanějších problémů u nezkušených uživatelů jenž může ve vašem vape penu nastat je doslova zaplavení vnitřního mechansimu náplní. K tomuto může dojít např. při přílišném zahřátí, nebo zlomení cartridge. V takovém případě je nutno možná co nejdříve jednat, v první řadě musíte nechat odkapat náplň, poté se za pomoci tampónku pokusit přebytečnou náplň odsát a poté vzduchové otvory a zbytek vape důkladně vyčistit například pomocí jehly. Tento zákrok doporučujeme pouze zkušeným uživatelům.