Jaký stav máme po HHC?

Něco na začátek

Jednou z velmi často kladených otázek u úplných začátečníků, či naopak těch kteří se v této oblasti pohybují už dlouho (uživatelé THC atd.) je: Jaké jsou účinky? Případě pak jaký je rozdíl oproti účinkům THC? Proto jsme se rozhodli tyto a další související dotazy zodpovědět vnásledujícím článku.

Co vlastně HHC je? (ve zkratce)

HHC neboli Hexahydrokanabinol je jedním z mnoha druhů kanabinoidů, které pocházejí z námi všemi dobře známého konopí. Zásadním rozdílem oproti známnějšímu a také
významně silnějšímu THC (Standardně uváděno jako až o 50% silnější) je přidání molekuly vodíku pomocí procesu zvaného hydrogenace. Pokud se ovšem chcete dozvědět o HHC a jeho složení něco více, můžeme vám doporučit jeden z článků na našem webu který se tímto tématem zabývá.

Jak tedy vypadá stav po užití?

Pro začátek je nutné zopakovat že HHC je mladším, slabším a pro nové uživatele daleko přívětivějším bratříčkem THC, tím pádem se v základu neliší ani jeho účinky, k nimž patří: postupné zlepšení nálady, pocit euforie, snížení hladiny stresových hormonů a především chuť se pořádně bavit! Pokud jsou ovšem vaše plány ještě velkolepější a vy jste rozhodnuti zažít díky HHC pořádný rauš, pak vás nejspíš potěší že je to nejen možné, ale podle mnohých uživatelů i daleko zábavnější a uvolněnější než se standardním THC. K tomu samozřejmě patří fakt, že je potřeba užití většího množství (kvůli nižší síle).
Jestliže jste ale pouze znuděný student bez motivace k učení, nebo vlastní prací znuděný čtyřicátník, s klidem vám můžeme na základě zkušeností nás i našich spokojených zákazníků říct, že i s tímto dokáže HHC pomoct. HHC je totiž samo o sobě schopné tě pořádně nakopnout po psychické stránce a dodat vám potřebné množství energie do života. Mezi další pozitivní účinky lze zařadit i tlumení bolesti nebo snadnější usínání. HHC u nás naleznete ve spoustu formách! (např. květy, cartridge, vape pen a brzy spousty dalších!)