10ks Samolepka HenryMorgan - Květ

6 bodů do věrnostního systému

Cena
65 Kč

ks

Osvěžte své prostředí s našimi samolepkami HenryMorgan ve tvaru květu. Každý balení obsahuje 10 kusů těchto krásných samolepek, které dodají vašemu okolí špetku elegance a osobitosti. Ozdobte svět kolem sebe stylově s našimi květinovými samolepkami Více

Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Na toto zboží se mohou vztahovat zvláštní podmínky prodeje.

Přineste do svého prostoru nádech přírodní krásy s našimi samolepkami HenryMorgan ve tvaru květu. Toto balení obsahuje 10 krásných samolepek, které jsou nejen ozdobou, ale také vyjádřením vašeho osobního stylu. Každá samolepka je pečlivě navržena a vyrobena s ohledem na detail, aby přinesla do vašeho okolí svěžest a jedinečnost.

Každý květinový motiv nese s sebou energii a harmonii přírody, což vytváří inspirující a příjemné prostředí. Samolepky lze snadno aplikovat na různé povrchy, jako jsou počítače, note­booky, skleněné plochy nebo cokoliv, co si přejete ozdobit. Díky kvalitnímu materiálu jsou odolné a dlouho si udrží svou krásu.

Osvěžte svůj každodenní prostor a vyjádřete svůj jedinečný styl s našimi květinovými samolepkami od HenryMorgan. Každý květ nese s sebou příběh a krásu, kterou můžete sdílet s ostatními. Přidejte do svého života květinový dotek s našimi kvalitními samolepkami, které vám přinášejí radost a harmonii.